Fotobudka Karpacz Hotel GołębiewskiNasza firma specjalizuje się w obsłudze eventów – referencje mówią same za siebie 😉

W przeciągu tygodnia odwiedziliśmy z fotobudką Karpacz, Warszawę oraz Wrocław. Zawitaliśmy tam na firmówki, aby umilić czas pracownikom. Do naszego worka powróciły świąteczne gadżety, które zawitały na stołach.

Na początek zjawiliśmy się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Firma Eurocolor, zajmująca się produkcja okien, drzwi oraz rolet obchodziła swoje 20 lecie. Jak co roku odbyło się wręczanie nagród. IFotobudka Eurocolor Karpacz Gołębiewskimpreza nie mogła odbyć się bez naszej fotobudki, która pracowała na pełnych obrotach.

Kolejny event odbył się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tutaj atrakcją były aż dwie nasze fotobudki z niesamowitymi gadżetami. Dla wyjątkowych gości z zagranicy dostępne były stroje w francuskim stylu ludowym oraz dancefloor.

Pod koniec tygodnia byliśmy dostępni dla firmy Altimi i Softiti – firmy, z którą współpracujemy od dłuższego czasu. Nasza fotobudka była jedną z atrakcFotobudka Pałac Kultury i Nauki Warszawaji przygotowanych dla pracowników z okazji podsumowania roku. Impreza firmowa miała miejsce w Pubie Felicita we Wrocławiu.

Zobacz także urodziny Altimi i Softiti z fotobudką

A już niebawem, tj 10 stycznia 2017 roku odbędzie się event firmowy. Z fotobudką bawić będzie się grupa AB S.A., która została nagrodzona przez Hewlett Packard Enterprise w kategorii „Największa liczba aktywnych partnerów w 2016 roku”.

Leave a Comment