Fotobudka model Classic

fotobudka-classic-branding-bocznyfotobudka-classic-branding-calosciowyZ myślą o wymagających klientach stworzyliśmy urządzenie w 2 wersjach.

Podstawową wersją jest model FB-002 CLASSIC czyli tzw. wolnostojący słup;. Zbudowany z aluminium (konstrukcja), dibondu i plexi (obudowa).; dzięki, którym wyróżnia się swoim designem spośród pozostałych fotobudek dostępnych na polskim rynku. Dibond zapewnia trwałość oraz elegancki wygląd. Na konstrukcji zostało zamontowane oświetlenie LED. Przenika ono przez plexi i sprawia, że nawet w najciemniejszych miejscach nie potrzebujemy dodatkowego oświetlenia do wykonywania zdjęć. Tło do zdjęć w tym modelu występuje w formie rollup`u.

fotobudka-box-stelaz-kotary-bannerModel FB-002 BOX naszego urządzenia to rozbudowana wersja CLASSIC. Mianowicie o stelaż wraz z kotarami, na którym rozwieszamy tło do zdjęć oraz banner na tył stelażu.

Nasze fotobudki występują w kolorze białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania urządzenia w innym kolorze czy też z innych materiałów, m.in. mdf, pcv na specjalne zamówienie.

Leave a Comment