Początki przygody z fotobudką zaczęły się kilka lat temu. Po analizie dostępnych urządzeń i materiałów postanowiliśmy stworzyć własną fotobudkę. Efektywna „burza mózgów” pozwoliła nam stworzyć projekt takiego urządzenia. Dzięki dzielnemu zespołowi, na początku 2012 roku, powstał prototyp fotobudki. Przy projektowaniu urządzeń postawiliśmy na zastosowanie najwyższej jakości konstrukcji,
wszystkich podzespołów oraz funkcjonalności autorskiego oprogramowania. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się ogromną sprzedażą fotokabin na rynku polskim jak i europejskim.

Jako lider sprzedaży i wynajmu urządzeń na rynku, dbamy o najdrobniejsze detale.  Dążymy do sukcesu, dlatego podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o solidność naszych urządzeń, tym samym stawiając wysoko poprzeczkę konkurencji.

 

 

FOTOBUDKA MODEL FB – 001 CLASSIC

FOTOBUDKA FB-001 CLASSIC

 

 

 

Nasz pierwotny model FOTOBUDKI. Prawdopodobnie pierwsza fotokabina na rynku polskim. Powstała z myślą o zastosowaniu stacjonarnym, w hotelach, centrach handlowych, domach kultury, parkach rozrywki itp. Opcjonalnie wyposażona w czytnik kart płatniczych czy też wrzutnik monet lub/i żetonów. Wycięty i podświetlony napis czy logo na bocznej ścianie urządzenia daje niesamowity efekt – zobaczcie sami.

 

 

 

 

 

FOTOBUDKA MODEL FB – 002 CLASSIC

FOTOBUDKA FB-002 CLASSIC

 

 

Nienaganny model FB-002, tzw. „wolnostojący słup”,który przoduje w wynajmach krótko- i długoterminowych. Może poszczycić się również największą ilością sprzedaży na terach Europy. Obudowa urządzenia jest wykonana z trwałego di-bondu, dlatego jesteśmy pewni, że jest najtrwalszą fotobudką dostępną na rynku. Boki urządzenia wykonane zostały z plexi podświetlone diodami LED, co daje większą widoczność brandingu. Tło do zdjęć w tym modelu występuje w formie roll`up.

 

 

 

 

 

 

FOTOBUDKA MODEL FB – 002 BOX

 

FOTOBUDKA FB-002 BOX

 

Poszerzona wersja FOTOBUDKI FB-002 CLASSIC o zabudowę z kotarami. Do urządzenia dołączamy łuki, na których zawieszamy kotary. Montujemy tylny stelaż, zakładamy tło i banner na tylną ścianę. W ten oto sposób powstaje FOTOBUDKA w wersji BOX. Taki model urządzenia wynajmujemy przede wszystkim klientom biznesowym, którzy wykorzystują tylną ścianę BOXu m.in. jako reklamę własnej marki.

 

 

 

 

 

 

FOTOBUDKA MODEL FB – 003 CLASSIC

FOTOBUDKA FB-003 CLASSIC

 

 

 

Debiut najnowszego modelu odbył się w lipcu 2016 roku. Od tego czasu sprzedaliśmy już kilkanaście urządzeń na rynek zagraniczny. Dla tej fotobudki zastosowaliśmy obudowę z aluminium oraz „nogę” i „stopę” ze stali nierdzewnej INOX. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się możliwość wycięcia własnego logo na przedniej stronie urządzenia o raz jego efektowne podświetlenie

 

 

 

 

Każda FOTOBUDKA posiada w standardzie:
– monitor z ekranem dotykowym
– laptop lub mini PC
– aparat Canon EOS 1200D
– drukarka termosublimacyjna
– oświetlenie LED – LG
– podwójne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

Wszystkie modele fotobudek jak i ich podzespoły posiadają pokrowce, które stanowią zabezpieczenie podczas transportu. Dodatkowo mogą Państwo zamówić branding całościowy urządzenia oraz wrzutnik monet/żetonów czy czytnik kart płatniczych. Zapewniamy szkolenie wstępne, dostęp do materiałów eksploatacyjnych i gadżetów, gwarancję, wsparcie techniczne oraz serwis pogwarancyjny
Mamy również możliwość korzystnego sposobu finansowania fotobudki w formie leasingu czy też dofinansowania z Unii Europejskiej (pomagamy przy wypisaniu wniosku, wystawiamy niezbędne certyfikaty oraz zaświadczenia o chęci podjęcia współpracy). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poprzez kliknięcie na zdjęcie fotobudki.