Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku produkcyjno – usługowym od ponad 6 lat. Na początku naszej działalności oferowaliśmy wyłącznie wynajem fotobudek. Naszym wyzwaniem było poszerzenie działalności o produkcję zautomatyzowanego urządzenia wykonującego zdjęcia. Autorski projekt fotobuki od konstrukcji przez podzespoły, aż po oprogramowanie z czasem przerodził się w realizację stworzenia bardzo designerskiego prototypu. Działamy z pasją i zaangażowaniem, dlatego zrealizowaliśmy nasze plany. W ten sposób firma FOTOBUDKA POLSKA została liderem sprzedaży i wynajmu fotobudek. 

 

Stosujemy najwyższej jakości elementy konstrukcji jak i obudowy fotobudki, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie, podzespoły naszego urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, a wykonywane zdjęcia drukowane są na profesjonalnym papierze fotograficznym – dzięki temu dzisiaj możemy poszczycić się ogromną ilością sprzedanych urządzeń. Już ponad 200 naszych mobilnych fotobudek działa nie tylko na rynku Polskim ale też Europy Zachodnie; liczby te ciągle rosną.

 

Mamy długoletnie doświadczenie, dlatego świadczymy usługi na wysokim poziomie. Rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zlecenia. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom klienta. Jesteśmy pewni, że jakość urządzeń jak i profesjonalizm świadczonych usług usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.