FOTOBUDKA NA EVENTY FIRMOWE, AKCJE MARKETINGOWEJeśli jesteś szefem, zarządzasz grupą pracowników i masz za zadanie zorganizowanie imprezy firmowej, integracyjnej, czy też eventu firmowego, mającego na celu promocję Waszej firmy – dobrze trafiłeś! Pomyśl o wynajęciu fotobudki, którą oferuje Ci nasza firma. Wynajęcie fotobudki na event firmowy to doskonały pomysł.

Organizując event firmowy, pewnie zależy Ci na dobrej zabawie i zadowoleniu uczestników evevtu. Zarówno pracowników firmy, bo przecież ich zadowolenie gwarantuje efektywną pracę, jak i potencjalnych klientów. Nasza fotobudka zapewni zadowolenie, a co najważniejsze rewelacyjną zabawę podczas eventu firmowego.

Fotobudka jest również skutecznym narzędziem marketingowym! To połączenie rewelacyjnej zabawy oraz skutecznej reklamy.Gwarantujemy, że podczas eventu fotobudka zrobi furorę wśród jej uczestników. Fotobudka zrobi zdjęcia i wydrukuje je od razu. Będziecie mogli wykorzystać zarówno własne produkty, jak i zabawne gadżety znajdujące się na wyposażeniu fotobudki, dzięki czemu zdjęcia będą niepowtarzalne i bardzo zabawne. Aby zdjęcia mogły stać się narzędziem marketingowym, możecie również użyć dowolnych banerów reklamowych kojarzonych z Waszą firmą. W ten sposób potencjalni klienci oglądając zdjęcia przypomną sobie rewelacyjną zabawę podczas eventu i zapamiętają Waszą markę na długo.

Fotobudka to same zalety: prostota, szybkość działania, rewelacyjna zabawa, innowacyjność, skuteczność.

Nasza Fotobudka to idealny pomysł na eventy firmowe, akcje promocyjne, wprowadzenie nowych produktów na rynek, targi, imprezy dla pracowników itp. 

AKCJE MARKETINGOWE Z FOTOBUDKĄSpraw z naszą pomocą, by organizowana przez Ciebie impreza masowa nie była zwyczajna i tradycyjna, spraw by była niezwykłym przeżyciem dla jej uczestników. To wszystko jest możliwe dzięki naszym usługom. Proponujemy Ci wynajem fotobudki. Fotobudka będzie wspaniałą atrakcją dla przybyłych gości, z którą większość spotka się po raz pierwszy. Będzie również narzędziem reklamowym organizatora imprezy masowej.

Robiąc zdjęcia w fotobudce, będziesz mógł dodać dowolny baner reklamowy, logo, hasło, gadżet, plakat związany z Twoją imprezą, dzięki czemu drukowane przez fotobudkę zdjęcia będą świetną promocją dzisiaj i w przyszłości. Zrobione w ten sposób zdjęcia będą niejako widokówkami i pamiątkami z imprezy, a być może staną się nawet jej wizytówką.

Jeśli nie posiadasz swoich przedmiotów, niczym się nie przejmuj, ponieważ każda fotobudka wyposażona jest w śmieszne gadżety, dzięki którym zdjęcia nie będą nudne i staną się wyjątkowe.

Z pewnością organizowanie imprezy masowej jest dużym przedsięwzięciem i wiąże się z dużymi kosztami finansowymi, jednakże propozycja wynajęcia fotobudki to niewielki wydatek, a przy tym nie przysporzy Ci dodatkowych kłopotów organizacyjnych związanych z jej obsługą.

Gwarantujemy, że fotobudka sprawi, że uczestnicy imprezy, w przyszłości z wielką chęcią powrócą na kolejną taką akcję organizowaną przez Ciebie, bo będzie się im kojarzyła z fantastyczną zabawą, również przy udziale fotobudki.

Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z usług naszej firmy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

KONTAKT
FOTOBUDKA POLSKA
ul. Czernicka 2
44-280 Rydułtowy
tel. +48 731 572 972
email: kontakt@foto-budka.pl