AKTUALNOŚCI

Pierwsze Studniówki za nami

Rozpoczął się sezor studniówkowy a wraz z nim odliczanie do matury. Poraz pierwszy w tym roku fotobudka pojawiła się w 7 stycznia w Restauracji Biały Dom w Czerwionce - Leszczynach. Poloneza zatańczyli uczniowie Zespołu Szkół nr 3 z Jastrzębia Zdroju. 

 

Kolejni przyszli maturzyści mogli skorzystać z naszej fotobudki w sobotę 14 stycznia. Uczestnicy bawiący się z naszą fotobudką to uczniowie Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku, w której odbył się bal studniówkowy. 

 Imprezy z FOTOBUDKĄ

Rok 2016 pożegnaliśmy w Opolu w Hotelu Weneda, gdzie fotobudka była jedną z głównych atrakcji szampańskiej imprezy.  Gościom wykonującym zdjęcia w naszej fotobudce towarzyszyły gorące rytmy.

Jeden z pierwszych dni Nowego Roku 2017 spędziliśmy w Czerwionce - Leszczynach. Uczniowe z Zespołu Szkoł nr 3 w Jastrzębiu - Zdroju swój bal studniówkowy obchodzili w restauracji Biały Dom.

 Kolne Święta z FOTOBUDKA POLSKA

Z okazji zbliżających się świąt

pragniemy serdecznie podziękować

za dotychczasową współpracę

oraz złożyć naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom

nastrojowych, ciepłych, radosnych i rodzinnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz samych szczęśliwych zdarzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

życzy Zespół FOTOBUDKA POLSKA

 Najpiękniejsze Święta są na Śląsku

Poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha zaprasza na wydarzenie, które celebrować będzie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Uroczystość odbędzie się w sobotę, 17 grudnia w godzinach 10.00-13.00 na rybnickim rynku w przepięknej, świątecznej scenerii, wraz z Świętym Mikołajem.

Przewidzianych jest wiele atrakcji, m. in. poczęstunek regionalnymi specjałami, sesja zdjęciowa z Mikołajem, FOTOBUDKA, zabawy, gry i konkursy plenerowe dla najmłodszych.

 Dawno nas TU nie było

Chcielibyśmy pochwalić się imprezami, na których byliśmy w ostatnim czasie. 

Z ogromną przyjemnością wspominamy wesela w Pielgrzymowicach oraz w Gorzyczkach. Pamiątkowe Księgi Gości zostały wypełnione po brzegi zabawnymi zdjęciami z fotobudki.

Następny pracowity weekend zapełnił naszą galerię. Od samego rana działaliśmy dla dzieci i ich opiekunów w Galerii Plaza w Krakowie. Kolejna akcja z ulubionymi bohaterami bajek. Jak zwykle Fotobudka z gadżetami z Hot Wheels i Barbie miała wzięcie.

Drugie mobile studio fotograficzne przyjechało do Wrocławia na kampanię "Dotleń się wiedzą". Dokonaliśmy niemożliwego - mnóstwo kolorowych zdjęć z fotobudki sprawiło, że nastąpiła integracja pomiędzy uczestnikami.. Zaraz po kampanii ruszyliśmy do Częstochowy na 40-te urodziny. Solenizantowi życzymy wszystkiego co najlepsze.

Po powyższych imprezach braliśmy udział w kliku weselach... oczywiście jako atrakcja dla gości oraz pamiątka dla Młodej Pary. Zawitaliśmy w Wiązowni, Lwówku Śląskim oraz Gorzycach.

W międzyczasie uczestniczyliśmy w inauguracji roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Dziennikarska Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. 

Gratulujemy wszystkim organizatorom wspaniałego wyboru atrakcji na waszych imprezach i życzymy sobie takich klientów w przyszłości.

 Kampania, firmówka, zabawa dla dzieci...

Przyszły weekend zapowiada się pracowicie.

Już w piątek wyruszamy na drugi koniec Polski, a mianowicie do Gdyni. Naszą fotobudkę będzie można spotkać na terenie Centrum Handlowego Klif.  Kolejny raz będziemy uczestniczyć w warsztatach kreatywno - edukacyjnych z ulubionymi postaciami bajek - lalka Barbie i Hot Wheels.

A już w sotobę 24 września odbędzie się zabawa z w/w bohaterami bajek w Galerii Plaza w Krakowie. Zapraszamy od godziny 12 do 18.

Kolejna fotobudka stanie przy warszawskim stadionie i weźmie udział w ogólnopolskiej akcji "Dotleń się wiedzą" na rzecz astmy ciężkiej. 

Z trzecim urządzeniem zjawimy się na firmówce w Łodzi. Świętować będziemy 25 jubileusz wrac z firmą GOŚ Łódź.

Koniec tygodnia zakończymy zabawą z Tomkiem i przyjaciółmi w Galerii Gniezno. Jak juz na zwyczaj przystało, będziemy na jednej z 4 stacji.

Zapraszamy do czynnego udziału w zabawach. Nie zapominijcie zabrać ze sobą pamiątki w formie zdjęcia z FOTOBUDKi

 Zrób sobie FOTO z żubrem

Już jutro zawitamy po raz kolejny do Klubu Dragon. Świętować będziemy powrót do szkoły w tanecznych rytmach. Zapraszamy również przed obiektyw naszej fotobudki, tym razem w edycji czarnej Żubrówki.

 Fotobudka na rozpoczęciu roku szkolnego

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich  uczniów do wspólnej zabawy z Hot Wheels i Barbie. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Handlowym Turawa Park.

Jak już na tradycję przystało, podczas warsztatów kreatywno - edukacyjnych, na jednej ze stref będzie działa nasza fotobudka.

Zapraszamy wszystkich na zdjęcia za FREE, które będzie można zobić od godziny 12 do 18. Z niecierpliwością odliczamy dni do wielkiej imprezy.

 Sail Świnoujście 2016

W miniony weekend uczestniczyliśmy w corocznej imprezie Sail Świnoujście. Wydarzenie odbywało się juz po raz 8.
W dniach 19 do 21 można było odwiedzić stanowisko jednego z przewoźników TT-Line, przy którym stała nasza fotobudka. 
Autorzy zdję, którzy wrzucili swoje fotografie na fanpage ogranizatora konkursu brali udział w losowaniu nagrody - bilet w dwie strony do Szwecji.
Gratulujemy zwyciężczyni i życzymy udanego rejsu ;)

 Impreza firmowa z fotobudką

Właśnie przeglądamy zdjęcia z sobotniej imprezy. Kolejna z licznych firmówek zapisała się na kartkach naszego kalendarza. Firma BUDMAX obchodziła swoje 25-lecie, na które dostarczyliśmy fotobudkę z zabawnymi gadżetami. Już niebawem udostępnimy pamiątkowe zdjęcia uczestnikom imprezy firmowej... oczywiście zabezpieczone hasłem.

 Fotobudka na weselu Ani i Łukasza

Wesele w środku tygodnia to dla nas żadna przeszkoda. W czwartkowy wieczór przybyliśmy do restauracji Premium w Radlinie. Tam czekali na nas Państwo Młodzi - Ania i Łukasz oraz ich goście weselni, którzy nie dali odetchnąć naszej fotobudce. Księga gości była po brzegi wypełniona zabawnymi zdjęciami z fotokabiny. Dzięki niej Nowożeńcy zapamiętają TEN DZIEŃ na dłuuugo ;)

 Firmowy piknik rodzinny

W ubiegłą sobotę nasza fotobudka uwieczniła wspaniałą zabawę uczestników firmowego pikniku rodzinnego. Kolejne urodziny obchodziła z nami firma Tenneco. Jubileusz odbył się w Jankowicach. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami w tym dniu.

 Żmudny i imprezowy weekend

Imprezowe fotobudki powróciły do siedziby firmy w Rydułtowach, a wraz z nimi ogrom zdjęć. Przygotowujemy galerie do udostępnienia uczestnikom:

- wesela w Restauracji Złota Iglica w Pogrzebieniu

- wesela w Restauracji Bravo w Tworkowie

- imprezy z okazji dni ziemi ostrzeszowskiejOMD Poland świętuje z fotobudką

Najstarszy dom mediowy w Polsce - OMD Poland świętował dziś swoje wysokie oceny w badaniu MMP. Impreza odbyła się w siedzibie fimry przy ulicy Ibisa w Warszawie. Z tej okazji pojawiliśmy się i my z naszą Fotobudką, która umiliła spędzony wspólnie czas.

 30-lecie grupy ADAMED

Jubileusz firmowy na początek tygodnia to dla nas żądne wyzwanie. Grupa ADAMED jest liderem leków nowej generacji na polskim rynku. Wraz z całą załogą obchodziliśmy 30-lecie firmy ADAMED. Fotobudka stanęła na wysokości zadania. Miejsca, w którym uczestnicy bawili się przy fotobudce to:

- ADAMED S.A. - Czosnów

- Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. - Pabianice

- Adamed Pharma S.A. - Ksawerów

 50-lecie ANVIL - grupa ORLEN

W mininym tygodniu miło było nam gościć na imprezie firmy Anvil.

Festyn z okazji 50-lecia odbył się nad włocławskim zalewem - Marina Zarzeczewo. Świetne miejsce na zabawe na świeżym powietrzu o czym świadczą zdjęcia z jubileuszu.

 Firmowy piknik z fotobudką

W miniony weekend zawitaliśmy z fotobudką do Zabrza. Byliśmy jedną z atrakcji przygotowanych dla pracowników firmy FLUOR S.A. oraz ich rodzin. Impreza odbyła się na terenie Śląskiego Rancha.

 Dzień Dziecka z Fotobudką cz. 3

Kolejny Dzień Dziecka z Rybką MINI MINI za nami.
Była to następna akcja z cyklu zbierania pieczątek - aktywne uczestnictwo w zabawie, na każdym ze stanowisk, zostało przypieczętowane przez animatora w dzienniczku.
Osoba, która zebrała wszystkie pieczątki otrzymała upominek. Kąciki tematyczne były pełne niespodzianek i atrakcji:
kącik plastyczny – kolorowanki, ciastolina, wycinanki
kącik edukacyjny – nauka dobrych manier, przepisów drogowych i przysłów
kino MiniMini+ – ulubione bajki
kącik z fotobudką – pamiątkowe foto, gadżety związane z tematyka Rybki MINI MINI
Zdjęcia z imprezy można zobaczyć na naszym fanpage`u.

 Dzień Dziecka z Fotobudką cz. 2

Po raz drugi uczestniczyliśmy w akcji z Hot Wheels i Barbie z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się 4 czerwca w galerii Plaza Sosnowiec.
Na dzieci czekały niespodzianki i mnóstwo atrakcji; jedną z nich - najbardziej rozchwytywaną - była Fotobudka wraz z niesamowitymi gadżetami.
Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zabawie z naszą Fotobudką.

 Dzień Dziecka z Fotobudką

Wyjątkowy Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę (29 maja) w Galerii Sfera w Bielsko - Białej
Tematem przewodnim będą bohaterowie bajek Barbie oraz Hot Wheels. 
Każde z uczestników będzie mogło przeobrazić się w:
pilota/ stewardesę
cukiernika/ kucharkę
dentystkę/ lekarza
rajdowca
Jedną z wielu atrakcji będzie FOTOBUDKA, w której można zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie wraz ze specjalnymi gadżetami Barbie oraz Hot Wheels.
Zapraszamy do wspólnej zabawy od godziny 12.

 Kolejna impreza z Rybką MINI MINI

Zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami do zabawy w dniach 28-29 maja w godzinach 11 – 18 do Atrium Plejada Bytom. Po raz kolejny zabawimy się z Rybką Mini Mini. 
Z okazji dnia dziecka galeria handlowa przygotowała mnóstwo atrakcji dla dzieci: kącik plastyczny i edukacyjny, kino z najlepszymi odcinkami bajek, gry i zabawy, FOTOBUDKA, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Każdy z uczestników otrzyma dyplom oraz nagrodę od bohaterów bajek Rybka MINI MINI, Bob Budowniczy, Barbie oraz Tomek i Przyjaciele.

 Powiatowy Dzień Dziecka w Szczecinku

Już w tą sobotę (28 maja) odbędzie się impreza na Stadionie OSiR w Szczecinku z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy  wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.
Będzie czekać na Was mnóstwo atrakcji, jedna z nich to nasza FOTOBUDKA, w której można robić sobie niepowtarzalne zdjęcia i zabrać je na pamiątkę do domu.
Organizatorem imprezy jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku.

 PRACA TO NASZ ŻYWIOŁ

Właśnie wyjeżdżamy z Mazur, gdzie odbył się jubileusz firmy Chodzeń na Zamku Ryn.
Jedziemy w kierunku Łodzi oraz Warszawy do galerii handlowych. Tam odbędą się kolejne eventy dla dzieci z Rybką MINI MINI. - casting do programu Mini Mini+. Nie może zabraknąć gadżetów przygotowanych specjalnie dla Was na tą okazję.
W tym samym czasie nasze trzecie urządzenie pojawi się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jankowicach na pikniku rodzinnym organizowanym przez firmę Purmo.
Zapraszamy wszystkich odważnych uczestników do wspaniałej zabawy z fotobudką.
Czeka nas jeszcze wiele pracowitych godzin - pędzimy do pracy.

 Jubileusz firmowy cz. 2

Kolejna firmówka zaliczona do udanych. Firma Chodzeń z okazji swoich 40-tych urodzin zorganizowała imprezę firmową na Zamku Ryn.

Fotobudka, jak zwykle, sprawiła mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. My również ten dzień będziemy pamiętać na długo, a wszystko to za sprawą koncertu zespołu Kombi, który po występie zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Firmie Chodzeń życzymy wielu kolejnych lat sukcesu!

 Jubileusz firmowy

Fotobudka to znakomite rozwiązanie na rozkręcenie imprezy firmowej.
Doskonale sprawdziła się na urodzinach firmy Altimi i Softiti. Jubileusz firmowy odbył się w jednym z wrocławskich lokali.
Dziękujemy, że po raz kolejny mogliśmy świętować razem z wami w tym niezapomnianym dniu.

 NOC MUZEÓW

W nocy z 14 na 15 maja organizowana jest impreza NOC MUZEÓW. Zapraszamy 14 maja na darmowy wstęp do muzeum oraz darmowe fotki z budki w stylu retro.
Muzeum w Oświęcimiu jest jedną z wielu instytucji, która bierze udział w akcji, dlatego przygotowała atrakcję dla zwiedzających – naszą fotobudkę.

 

 Kampania

Kolejna akcja z fotobudką na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Tym razem była dodatkową atrakcją na kampanię edukacyjną „Dotleń się wiedzą”. Celem kampanii jest podniesienie wiedzy na temat astmy ciężkiej oraz zaktywizowanie społeczeństwa do działania na rzecz pacjentów cierpiących na tę chorobę.

Zdjęcia wykonane w fotobudki, można było udostępniać na swoich profilach facebook`owych za pomocą naszego urządzenia.

 

 Pracowity Długi Weekend Majówkowy

Właśnie przygotowujemy się do długiego weekendu. Podróż rozpoczniemy 30 kwietnia, a zakończymy 3 maja.
Na początek pojawimy się na weselu Sylwii i Macieja w Gorzowie Wielkopolskim. Następnie wracamy na Pierwszą Komunię Świętą Martyny, która odbędzie się w Czernicy. Kolejna impreza to wesele Joanny i Marka w Pałacyku Otrębusy. Na koniec umilimy Piknik Rodzinny w Opolu.
Wszystkim klientom dziękujemy, że chcecie dzielić się z nami swoimi przeżyciami. Dzięki fotobudce sprawimy, że te dni będą wyjątkowe i niezapomniane.
Widzimy się już niebawem

 

 Podwójna osiemnastka w Płońsku

Swoje wejście w dorosłość świętowały Karolina i Marta. Fotobudka na urodzinach to strzał w dziesiątkę, dlatego wybraliśmy się do Płońska. Dziękujemy za mile spędzone chwile w Waszym towarzystwie. Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać swoje 18-naste urodziny, spoglądając zdjęcia w pamiątkowych księgach gości. Życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego, wiele sukcesów, pogody ducha i aby te urodziny zapisały się na długo w waszej pamięci.

 Unia Tarnów - prezentacja zawodników na Miejskim

3 kwietnia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Unii Tarnów. Żużlowcy zaprezentują się kibicom na Stadionie Miejskim w Tarnowie – Mościcach. Władze klubu przygotowały atrakcję na ten dzień, a mianowicie FOTOBUDKĘ. Zapraszamy wszystkich chętnych miłośników tego sportu przed obiektyw naszej fotokabiny, w której można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie... nie tylko z zawodnikami trenera Pawła Barana ;-)


WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Wszystkim Klientom oraz Partnerom życzymy żeby Wielkanoc w tym roku przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny - zespół Fotobudka Polska

 XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

Już jutro wyruszamy w 2-dniową trasę, gdzie będzie można zrobić sobie fotobudkowe zdjęcia w hali EXPO - ŁÓDŹ. Zawitamy na XIX Łódzkich Targach Edukacyjnych, które kreują przyszłość zawodową młodzieży! Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych 17 i 18 marca.

Targi w Łodzi organizowane są od kilkunastu lat z myślą o młodych osobach, które stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia. To jedno z największych w Polsce wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych.

 DECAR - Dni Drzwi Otwartych 12 - 13 marca

Zapraszamy wszystkich klientów salonu Renault / Dacia w Białołęce na jazdę próbną. Zaraz po niej z zadowoloną miną zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Od godziny 9 do 16 jesteśmy do Waszej dyspozycji. 


Da Grasso - przyjaciele od pizzy

Kolejna firmówka w Hotelu Ossa Congress & SPA. I tym razem nie zabrakło udanej zabawy z naszą fotobudką. Świetnie sprawdziło się nowe tło, które przygotowaliśmy specjalnie na tą okazję. Sieć pizzerii Da Grasso zorganizowało swoim partnerom spotkanie firmowo - integracyjne. Zmiana wizerunku firmy spowodowała, że kojarzy ją się ze sloganem "przyjaciele od pizzy". Nie bez powodu na zdjęciach królowało hasło - Dziś Mamy Wszystko DA GRASSO PRZYJACIELE I DISCO. Kilka fotek z realizacji zadania można zobaczyć na naszej facebookowej stronie.


Walentynki w Oławie

Z okazji Walentynek Urząd Miasta zorganizował zabawę dla mieszkańców Oławy. Na Rynku stanęła nasza fotobudka, która zrobiła ponad 200 zdjęć. Wszystkie zdjęcie można zobaczyć na fanpage urzędu. Uczestnicy biorący udział w zabawie dodatkowo mogli wygrać dwuosobowe zaproszenie na walentynkowe ciastko i kawę. Fundatorem była kawiarnia Młyńska 22. Gratulujemy Joli, Laurze i Stanisławowi.
   
   
   


UWAGA WROCŁAW!!! Fotobudka nadchodzi

W przyszły piątek, tj. 29 stycznia odwiedzimy wrocławski Rynek. Jak co roku uczniowie ostatnich klas ponadgimnazjalnych zatańczą poloneza. Towarzyszyć będą im dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice, prezydent Wrocławia oraz redaktor naczelny wrocławskiej "Gazety Wyborczej" - organizator wydarzenia. 

Przygotowano dla  maturzystów prezenty w formie certyfikatu uczestnictwa w imprezie oraz darmowe zdjęcie. Na rynku staną aż 3 nasze urządzenia, w których maturzyści będą mogli zrobić sobie foto. Zdjęcia będą opublikowanie na stronie gazety. Do poloneza może dołączyć każdy.

Jak głosi legenda - kto zatańczy poloneza przy pomniku Fredry, będzie miał szczęście na egzaminie maturalnym.

Przyłącz się i Ty.Nowy Rok - Nowe Imprezy

Impreza firmowa w stylu lat 80-tych odbyła się w Double Tree by Hilton w Łodzi. Organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. Poza quizami, konkursami muzycznymi i tanecznymi można było zrobić sobie zdjęcie w naszej budce. Galeria pełna kolorowych zdjęć jest potwierdzeniem na udaną imprezę w doborowym towarzystwie. 

 Good Bye 2015 - Welcome 2016

Jest szampan i fajerwerki - zabawę czas zacząć.  Kolejna z licznych imprezowych fotobudek zawitała do Elbląga. Miło nam gościć w stylowym Hotelu Młyn.  Dziękujemy, że mogliśmy powitać Nowy Rok wraz z Wami. Życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego.

 Sylwester w opolskim Hotelu Weneda

Szampańska Sylwestrowa zabawa nie mogła odbyć się bez naszej FOTOBUDKI. Razem z gośćmi pożegnaliśmy rok 2015 i jeszcze goręcej przywitaliśmy rok 2016. 

 HAPPY NEW YEAR 2016

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Fanom życzymy aby Nowy Rok 2016 przyniósł wiele sukcesów, pozytywnych zmian i inspiracji - ZESPÓŁ FOTOBUDKA POLSKA


Merry Christmas

     Wszystkim Klientom i Partnerom życzymy pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok 2016 niech przyniesie Wiele sukcesów, pozytywnych zmian i inspiracji życzy ZESPÓŁ FOTOBUDKA POLSKA


Impreza firmowa w Hotelu & Spa Fabryka Wełny

Podsumowanie roku firmy RIGIPS SAINT - GOBAIN nie mogło odbyć się bez nas. Na evencie bawił się zespół, który włożył wiele pracy i wysiłku, aby rozwój firmy był owocny. Koniec roku świętowali w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Pomimo, że jest to czas świąteczny, tematem przewodnim był Meksyk - VIVA MEXICO. Zatem do użytku powróciły kolorowe kapelusze, sombrero, peruki oraz walizka pełna okularów i wąsów.


Pracownicze Spotkanie Świąteczne w Zawierciu

Kolejna impreza firmowa w stylu świątecznym. 11 grudnia w Zawierciu firma Electrolux wyczyniała harce przed obiektywem naszej fotobudki. Największe wzięcie miały czapki mikołaja i rogi diabła, co widać na załączonym obrazku.


GWIEZDNA PRZYGODA Z FOTOBUDKĄ


 
Już w najbliższą sobotę odwiedź Galerię Pomorską w Bydgoszczy, wstąp do kina Helios i zrób sobie zdjęcie z głównymi bohaterami sagi. Przygotowaliśmy dla was nieziemskie gadżety i ścianę z plakatem z filmu, która nada niesamowitą atmosferę. Otrzymasz foto za FREE. Fani Gwiezdnych Wojen będą mogli zobaczyć doświadczenia chemiczne, wystawę modeli kosmicznych i wiele innych niespodzianek.


MIKOŁAJKI Z RYBKĄ MINI MINI

Z okazji jubileuszu Rybki, galerie handlowe w Bydgoszczy, Sosnowcu i Poznaniu przygotowały liczne niespodzianki i atrakcje. Dla najmłodszych przygotowano konkursy i zabawy. Gościem specjalnym była Rybka MINI MINI, a towarzyszył jej Mikołaj, Tomek i Przyjaciele oraz Kucyk My Little Pony. Na jednej ze stanowisk przygotowanych dla dzieci, w pełnej gotowości czekała fotobudka. Każde zdjęcie zostało przypieczętowane przez animatora. Zebranie wszystkich pieczątek było jednoznaczne z otrzymaniem dyplomu oraz nagrody niespodzianki. Jak zwykle utworzyła się ogromna kolejka oczekujących na zdjęcie z Rybką MINI MINI.


Muzyczne Święta MICROSOFT

Właśnie wróciliśmy do domu z pełną galerią zdjęć. Firma Microsoft zorganizowała Mikołajki dla swoich pracowników i ich rodzin. Impreza odbyła się w siedzibie firmy w Warszawie na Alejach Jerozolimskich. Nowe świąteczne gadżety miały wzięcie ;)


XI OGÓLNOPOLSKI KONGRES OPTYKÓW KRIO 2015


 
20 listopada w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbyło się wielkie otwarcie XI Ogólnopolskiego Kongresu Optyków KRIO i Konferencji OPTYKA 2015. Jednym z uczestników kongresu była firma HOYA, na stoisku której rozstawiliśmy swój sprzęt. Kolejny dowód na najlepszy sposób promocji marki. Hasło "Cały świat w Twoich oczach"


Projekt Strefa Santander Universidades

Hasło przewodnie projektu Stref Santander Universidades - "Chcemy stać za Twoim sukcesem". Uroczyste otwarcie placówek bankowych miało miejsce na:
- Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie,
- Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
- Uniwersytecie Łódzkim - Wydział Zarządzania
- Politechnice Poznańskiej
Bank przygotował dla studentów mnóstwo atrakcji i nagród. Szczególne zainteresowanie miała fotobudka. Osoby chcące wziąć udział w konkursie udostępniały swoje foto na profilu facebook`owym Santader Universidades Polska. Wejdź na nasz profil https://www.facebook.com/fotobudkaPOLSKA/ i znajdź informację o nowo otwartych placówkach bankowych


Wesele Patrycji i Łukasza

Jak na tradycję przystało, w wyjątkowy wieczór przyjechaliśmy na wesele. KsIęga gości zapełniona zdjęciami po brzegi wywoła niejeden uśmiech na ustach Państwa Młodych. Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia składa zespół Fotobudka Polska.


Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Wielkie otwarcie galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze obyło się 14 października. Przybyło mnóstwo klientów, dla których galeria przygotowała ogrom atrakcji. W dniach 14-17.10 można było odwiedzić naszą fotobudkę i zrobić foty za FREE. Zapełniona galeria efektem ciężkiej pracy fotobudki.


Kongres Dużej Rodziny w Operze Krakowskiej


 
Kongres Karty Dużej Rodziny odbył się 12 października w Operze Krakowskiej. Polegał on przede wszystkim na wręczeniu Kart Dużej Rodziny, która obniża koszty codziennego życia. T-mobile wychodząc na przeciw wielodzietnych rodzin i dzieci z domów dziecka obniża koszty rachunków za usługi telekomunikacyjne. Na ich stoisku można było zrobić sobie darmowe zdjęcie z fotobudki. Była to największa niespodzianka od firmy T-Mobile.


Firmówka Best of the Best

Firma Play zorganizowała dla swoich pracowników konkurs. Zwycięzcy zostali zaproszeni do Hotelu Brant na imprezę szkoleniowo - integracyjną. Nie mogło zabraknąć i nas na firmówce. Fotobudka działała na pełnych obrotach przez 2 dni.


Przyjęcie urodzinowe Hotel SPA Jawor

W pierwszą sobotę października przyjechaliśmy do Hotelu SPA Jawor na przyjęcie urodzinowe. Solenizantce składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Mamy nadzieję, że miło będzie wspominać te chwile przeglądając swoją księgę gości.


XXXIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

W dniach 17-19 września obył się XXXIII kongres dla lekarzy pediatrów, organizowany przez firmę Symposion. Miło było nam gościć na najważniejszym naukowym wydarzeniu z dziedziny pediatrii, które odbyło się na Hali Stulecia we Wrocławiu. W godzinach wieczornych przenieśliśmy się na Stadion Miejski. Tam fotobudka działała na pełnych obrotach


BOSCH CASTORAMA

Event firmowy z fotobudką to świetna zabawa. Tym razem znaleźliśmy się na imprezie, której temat przewodnim były Hawaje. Do ekwipunku fotobudki dołączyły kapelusze, czapki, lei - łańcuchy z kwiatów, okulary itp.
!!! ALOHA !!!Warsztaty językowe w Londynie


 
Nie tracąc czasu, wybieramy się z kolejną budką do miejscowości Swarzędz na imprezę firmy Sportom Travel.
Fotobudkowy konkurs - która firmówka zrobi więcej zdjęć. LMC vs. Sportom Travel.


10-te urodziny LMC

Firma LMC, należąca do grupy Procter & Gamble, obchodziła swoje 10-te urodziny. Kolejny dowód na to, że fotobudka to dobra atrakcja na event firmowy.


15-lecie firmy BERNER

Miło nam było gościć na evencie firmowym z okazji 15-lecia istnienia firmy BERNER Polska. Serdecznie gratulujemy dobrze prosperującej firmy i życzymy sukcesów w każdych kolejnych wyzwaniach, jakie sobie stawiacie.


Klub Fortepian w Cieszynie


 
Miło było nam gościć na dyskotece Klubu Fortepian, jeden z licznych klubów Pomarańcza Group. Była to przednia cieszyńska impreza. 


Wesele w Kroczycach

Zwariowane pomysły Wioli i Tomka przywiodły ich na nasz profil facebookowy https://www.facebook.com/fotobudkaPOLSKA/
Świetni goście sprawili, że zabawa nie miała końca a księga gości pękała w szwach.


POŻEGNANIE WAKACJI

Pożegnanie lata z fotobudka...można przyjąć, że to już tradycja. Pełna galeria zdjęć jest dowodem na świetną zabawę. Dziękujemy za koleją dawkę energii do działania.


Z FOX Comedy najśmieszniej


 
Od stycznia ruszył nowy kanał FOX Comedy - "kanał dla widzów o mocnych przeponach". Z tej okazji pojechaliśmy w trasę do Warszawy, gdzie odwiedzający naszą fotobudkę robili zdjęcia z bohaterami seriali z ramówki, m.in. Jess i chłopaki, Simpsonowie, Współczesna Rodzina, Family Guy: Głowa rodziny.


Na weselu Kasi i Dawida

W jedną z sierpniowych sobót zawitaliśmy w Domu Przyjęć Premium na weselu Kasi i Dawida. Fotobudka była niespodzianką przygotowaną przez rodziców Pary Młodej. Cieszymy się, że mogliśmy być na najważniejszym dniu w Waszym życiu. Życzymy dużo miłości i pomyślności.


Wesele Kariny i Michała


 
Karina i Michał dzień swojego ślubu postanowili upamiętnić z naszą fotobudką. 
Życzymy Wam dużo zdrowia, miłości, szczęścia i radości.


Event z AON Poland

W poniedziałkowy ciepły wieczór zagościliśmy na imprezie firmowej AON Poland.
Fotobudka w plenerze? Jak najbardziej... Dziękujemy za miłą, wspólną zabawę w Waszym towarzystwie. Pełna galeria zdjęć dostępna tylko po zalogowaniu.


20-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orłowiec" obchodziła swoje 20-lecie w rybnickim Ośrodku Sportów wodnych i Rekreacji "Pod Żaglami".
Na cześć jubileuszu przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji, jedną z nich było zdjęcie z naszej fotobudki z ciekawymi gadżetami.


Komers 2015 Gimnazjum nr 1 w Rydułtowach


 
23 czerwca uczniowie III klasy gimnazjum nr 1 w Rydułtowach bawili się na komersie, organizowanym na zakończenie ostatniej klasy gimnazjum. Polonez, DJ to już przeszłość... największa furora na balu to FOTOBUDKA. Kolejka nie miała końca. Efektem jest zapełniona galeria.
Przyszłym licealistom życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy.


Targi RTV i AGD w Zabrzu

Organizatorem targów był My Center - jeden z wiodących sklepów w branży RTV, AGD, Multimedia, GPS itp. Największe na śląsku targi odbyły się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu. Ok 50 najbardziej znanych producentów tego typu sprzętu przedstawiło swoje najnowsze produkty. Jednym z nich była firma AMICA, na stoisku której nie mogło nas zabraknąć. 


Wesele Moniki i Bartłomieja

Mieliśmy zaszczyt gościć na przyjęciu weselnym Państwa Młodych Moniki i Bartłomieja w Hotelu Sobienie Królewskie. Istne cudna impreza, nie tylko goście o niej będą pamiętać na długi czas. Jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej Drodze Życia.


Tomek i Przyjaciele zapraszają na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Grupa PKP przygotowała liczne niespodzianki dla najmłodszych.

Na dworcach gośćmi byli Tomek i Przyjaciele. Specjalne stoiska podzielono na 4 stacje tematyczne. Jedną z nich była stacja FOTOBUDKA. Każdy z uczestników mógł sobie zrobić zdjęcie z gadżetami, za które otrzymał pieczątkę. Zebrane pieczątki ze wszystkich 4 stacji wymienić można było na nagrody. W konkursach udział mogły wziąć dzieci i młodzież do 16-go roku życia.Europen Day for Border Guards

21 maja w Warszawie odbył się organizowany przez Agencję Frontex Europejski Dzień Straży Granicznych (European Day for Border Guards ), podczas którego spotkali się przedstawiciele służb granicznych z krajów Unii Europejskiej, w tym – Straży Granicznej. 
Na spotkaniu nie mogło zabraknąć naszej FOTOBUDKI.Hotel Belvedere w Zakopanem

Niespodzianka zarządu dla uczestników imprezy firmowej? Czemu nie!

Zakopane i nasza Fotobudka uświetniła firmową imprezę w Hotelu Belvedere i była niewiątpliwą atrakcją dla wszystkich obecnych.

Walentynki w Czeladzi

14 lutego wylądowaliśmy na rynku w Czeladzi, gdzie zakochani mogli sobie pozwolić na chwile szaleństwa.

Zabawa, jak to zwykle bywa, była przednia! Mimo zimna, wszystkich rozgrzewała nasza Fotobudka!

Imprezy z Fotobudką - Pink Bowling Club Rybnik

Zapraszamy na najbardziej zwariowany weekend tegorocznego karnawału!
Imprezy z FOTOBUDKĄ
"But first let me take a selfie..."

Podczas imprez będziecie mogli robić sobie szalone zdjęcia w Fotobudce.
Będą kolorowe rekwizyty - kapelusze, peruki, okulary, wąsy, różnorodne tła do zdjęć...
Wszystkie fotki oraz wydruki będą za free!
Będziesz mógł udostępnić zdjęcia na swoim profilu na Facebooku

Czeka Was wspaniała zabawa i świetne zdjęcia z przyjaciółmi w FOTOBUDCE!
Będą konkursy na najzabawniejsze foto.
Nie przegap tych imprez!

- Piątek 06.02 | wstęp free | selekcja: +19/+21
- Sobota 07.02 | wstęp 15 zł | selekcja +21/+24
PRACOWALIŚMY DLA
Dlaczego nasza
FotoBudka?
 • Technologia Green Screen
  Technologia Green Screen
 • Nowoczesny Design
  Nowoczesny design
 • Imprezy, eventy z budką fotograficzną
  Ponad 1000 zorganizowanych
  imprez oraz eventow
 • Fotobudka wersja Classic orac Box
  Dwie wersje
  CLASSIC oraz BOX
ZNAJDŹ NAS NA:
Logo Facebook Logo Twitter Logo YouTube
KONTAKT
FOTOBUDKA POLSKA
ul. Czernicka 2
44-280 Rydułtowy
tel. +48 731 572 972
email: kontakt@foto-budka.pl