FOTOBUDKA POLSKA - PRODUKCJA oraz WYNAJEM

Nasza firma na rynku usługowo-produkcyjnym działa już od ponad 6 lat. Pomysł dotyczący rozszerzenia działalności o produkcję oraz wynajem urządzeń typu FOTOBUDKA zrodził się w na początku 2012 roku. I tak właśnie młody i ambitny zespół naszej firmy zabrał się do szczegółowej analizy rynku. Po przeanalizowaniu dostępnych urządzeń na naszym rynku zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie zbudowania fotobudki oraz postawić wysoko poprzeczkę konkurencji. Przy projektowaniu urządzenia postawiliśmy na zastosowanie wysokiej jakości konstrukcji, wszystkich podzespołów oraz funkcjonalności oprogramowania.

Natomiast designem zewnętrznym nasza Fotobudka miała się wyróżniać od dostępnych na rynku - to również nasz wielki sukces. Produkcja Fotobudek jest dla nas wyzwaniem, do którego, jako producent, podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale!  

Początkowo działalność skoncentrowaliśmy na wynajmie Fotobudek na rynku lokalnym. Jednak, jako że lubimy wyzwania, pod koniec 2012 roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze pole działania również na rynek ogólnopolski. I tak oto zostaliśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która jednocześnie zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem mobilnych Fotobudek (Fotokabin) zarówno na rynku krajowym jak i europejskim. 

CO WYRÓŻNIA NASZĄ FotoBudkę?


Nasze MOBILNE FOTOBUDKI doskonale nadają się jako uzupełnienie wszelkiego rodzaju imprez, takich jak eventy firmowe, akcje marketingowe oraz promocyjne, wesela, studniówki czy też urodziny. 

Obsługa naszych urządzeń jest bardzo prosta i dobywa się w sposób intuicyjny, za pomocą ekranu dotykowego. Podczas każdej z imprez możecie Państwo również liczyć na pomoc Asystenta, który jest zawsze w pobliżu.  

Fotobudka pozwoli rozkręcić każdą imprezę, a Państwa Goście zabiorą wspaniałe zdjęcia do domu, które na wiele lat pozostaną w rodzinnych albumach czy też na profilach społecznościowych. 


- Nowoczesny design

Produkcja Fotobudki Classic Fotobudka Classic Fotobudka BOX Producent Produkcja Fotobudki BOXFotobudka Mobilna Fotobudka z regulowaną wysokością


- Technologia GREEN SCREEN (GREEN BOX)Zdjęcia wykonywane są na zielonym tle tzw. "Green Screen", natomiast urządzenie automatycznie podmienia zielone tło na dowolny plik graficzny. Dzięki temu w ciągu jednej imprezy mamy możliwość skorzystania z dowolnej ilości teł. 

- Wybór dowolnego LAYOUTU oraz personalizacji zdjęciaMożliwość wykonania jednego zdjęcia, jak również kolażu zdjęć na papierze o wymiarach 10x15 lub też 5x15. Umieszczenie dowolnej grafiki, tekstu, QR Code itp.

- Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, retro itp.- Udostępnianie wykonanych zdjęć na portalach społecznościowych (FACEBOOK, TWITTER), wysyłanie e-mail, SMS czy też przesyłanie w tle na dowolny serwer FTP.

- Personalizacja ekranu startowego:- Personalizacja Fotobudki (branding)
Możliwość brandingu zarówno samego urządzenia, tylnej ściany stelażu w wersji BOX jak i tła na którym będą wykonywane zdjęcia.

- Galeria zdjęć ONLINE

Wszystkie zdjęcia z imprezy w internetowej galerii zabezpieczone hasłem. 

KONTAKT
FOTOBUDKA POLSKA
ul. Czernicka 2
44-280 Rydułtowy
tel. +48 731 572 972
email: kontakt@foto-budka.pl