O NAS

Fotobudka Polska Nasza firma na rynku usługowo-produkcyjnym działa już od ponad 6 lat. Pomysł dotyczący rozszerzenia działalności o produkcję oraz wynajem urządzeń typu FOTOBUDKA zrodził się w na początku 2012 roku. I tak właśnie młody i ambitny zespół naszej firmy zabrał się do szczegółowej analizy rynku. Po przeanalizowaniu dostępnych urządzeń na naszym rynku zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie zbudowania fotobudki oraz postawić wysoko poprzeczkę konkurencji. Przy projektowaniu urządzenia postawiliśmy na zastosowanie wysokiej jakości konstrukcji, wszystkich podzespołów oraz funkcjonalności oprogramowania.

Początkowo działalność skoncentrowaliśmy na wynajmie Fotobudek na rynku lokalnym. Jednak, jako że lubimy wyzwania, pod koniec 2012 roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze pole działania również na rynek ogólnopolski. I tak oto zostaliśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która jednocześnie zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem mobilnych Fotobudek (Fotokabin) zarówno na rynku krajowym jak i europejskim. 

Mobilna Fotobudka / Fotokabina to świetny pomysł na różnego rodzaju imprezy. Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie:
  • eventów,
  • akcji promocyjnych,
  • stoisk targowych,
  • imprez firmowych,
  • festynów,
  • wesel,
  • studniówek
  • czy też urodzin.
Atrakcja ta zadowoli zarówno najmłodszych jak i nieco starszych uczestników imprezy. Nasza firma na dzień dzisiejszy dysponuje kilkoma Fotobudkami w dwóch wersjach: CLASSIC oraz BOX. Klient zamawiający urządzenie decyduje o wyborze układu zdjęć, ich personalizacji oraz o tle, na którym będą wykonywane zdjęcia. Każda sesja zdjęciowa przed Fotobudką może mieć od jednego do kilku ujęć w kilkusekundowych odstępach czasu. Dzięki temu na zdjęciu o rozmiarze 10x15 lub 5x15 możemy umieścić klika mniejszych zdjęć. Na każdym ze zdjęć może znaleźć się również logo firmowe, QR Code, dowolny napis czy też grafika.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce podczas robienia zdjęć wykorzystujemy technologię GREEN SCREEN, dzięki czemu podczas jednej imprezy mamy możliwość skorzystać z kilkunastu różnych teł. Podczas każdej z imprez istnieje również możliwość bezpośredniego wysyłania zrobionych zdjęć na e-mail, Facebook czy też serwer FTP. Po zakończeniu imprezy organizator otrzymuje wszystkie zrobione zdjęcia na PENDRIVE oraz może również poprosić o umieszczenie zdjęć w galerii internetowej.

Decydując z się na skorzystanie z naszej oferty mają Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm naszego zespołu oraz zaawansowana technologia połączona z wysoką jakością podzespołów zastosowanych w naszych urządzeniach zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Od początku naszej działalności uczestniczyliśmy już w ponad 100 imprezach, z których każdą z nich możemy zaliczyć do udanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
KONTAKT
FOTOBUDKA POLSKA
ul. Czernicka 2
44-280 Rydułtowy
tel. +48 731 572 972
email: kontakt@foto-budka.pl