Organizujesz imprezę na Halloween? Chcesz, aby była na długo zapamiętana? Szukasz jakiejś atrakcji czy też oryginalnej zabawy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu czarno-pomarańczowej fotobudki.

Halloween to zwyczaj odnoszący się do święta zmarłych. Podczas tego dnia możemy spotkać przebierańców – przerażające diabły, wampiry, wiedźmy, zombie czy też wilkołaki.

Aranżując potańcówkę można popaść w rutynę. Nie pozwól, aby twoja zabawa zakończyła się na przebraniach, muzyce czy też atrakcjach już znanym Wam doskonale. Postaw na niekonwencjonalny pomysł i zamów naszą fotobudkę – gwóźdź programu wielu imprez. Ta niezwykła rozrywka rozbawi nawet najbardziej sztywne towarzystwo. Gwarantujemy Państwu udaną zabawę, niezapomniane przeżycia oraz mnóstwo uśmiechów na twarzach gości. Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia, które zrobicie w fotokabinie będą Wam przypominać niesamowitą imprezę.

Budka fotograficzna to nie tylko urządzenie, które automatycznie wykonuje serię zdjęć, a po chwili je drukuje, ale są to również śmieszne gadżety, które urozmaicą fotografie. Jesteśmy pewni, że Twoi goście nie będą czuli się skrępowani jak przy typowych zdjęciach fotograficznych. Zaletą fotobudki są niewielkie wymiary, można ją postawić w niewielkim zakątku. Obsługa urządzenia odbywa się w sposób intuicyjny – za pomocą ekranu dotykowego. Nie musicie się o nic martwić, podczas imprezy możecie Państwo liczyć na pomoc asystenta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą podstawową ofertą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Należy pamiętać, że jesteśmy jedną z nielicznych firm, które oferują darmowy dojazd na terenie całej Polski.

Wszystkim naszym klientom życzymy przerażającej a zarazem szalonej zabawy.

 

Leave a Comment